Jdi na obsah Jdi na menu

 Přehled akcí na rok 2023

DÁRKOVÉ POUKAZY na lekce a kurzy cvičení i pobytové akce v jakékoli výši - v případě zájmu pište na veronika.franova@centrum.cz nebo na tel. 724 023 632.

PŘIDEJTE SE K NÁM :-)   - jarní, letní a podzimní pobyty se cvičením , wellness pobyty , sobotní sportovní dopoledne, pobyt se cvičením u moře.... můžete se hlásit :-) 

Výživové poradenství, individuální konzultace - teorii máte v malíčku a v praxi to nefunguje? Ráda Vám poradím tak, aby to fungovalo :-) Domluva individuální konzultace či skupinových kurzů zde !!

nově též INDIVIDUÁLNÍ LEKCE PILATES  a jiné

 

datum akce místo náplň
16.- 21. července 2023 SPORTOVNÍ CAMP PRO DĚTI 6-16 LET A SOUSTŘEDĚNÍ AEROBIKU A ROZTLESKÁVAČEK

Sportovní areál Žinkovy u Nepomuku

aerobic, dance, step aerobic, cvičení s paličkami... míčové hry, švihadla,  soutěže, rukodělné vyrábění, pestré sportovní vyžití na hřišti i v tělocvičně...  pěší výlety po okolí a za příznivého počasí koupání v blízkém přírodním koupališti

přihláška zde

13.-20.srpna   2023 LETNÍ SPORTOVNÍ POBYT PRO DOSPĚLÉ I DĚTI

ŠUMAVA - Hotel Rohanov

 
JÓGA, PILATES, KRUHOVÝ TRÉNINK, STEP AE, POWER STEP, DANCE, BODYFORMING, TRX ... všestranné sportovní vyžití i relaxace v krásném zeleném šumavském areálu. Vyžití pro děti, výborná kuchyně a nespočet možnostní výletů do po Šumavě v dosahu .. 

přihláška zde

20.-25.srpna  2023 SPORTOVNÍ CAMP PRO DĚTI 6-16 LET A SOUSTŘEDĚNÍ AEROBIKU A ROZTLESKÁVAČEK

ŠUMAVA - Hotel Rohanov

 
aerobic, dance, step aerobic, míčové hry, švihadla,  soutěže, rukodělné vyrábění, ping-pong, pestré sportovní vyžití v krásném prostorném a zeleném areálu, výborná kuchyně...  pěší výlety po okolí a za příznivého počasí koupání v blízkém přírodním koupališti
přihláška zde

 

6.-8.října 2023 WELLNESS VÍKEND SE CVIČENÍM

Sportpenzion Pohoda

Letkov

BOSU, KRUHOVÝ TRÉNINK, STEP, POWER STEP, DANCE, PILATES + POWER JÓGA, BODYFORMING... sauna, pára, vířivka ... 

přihláška zde

16.-19. listopadu 2023 WELLNESS VÍKEND SE CVIČENÍM

Sportpenzion Pohoda

Letkov

BOSU, KRUHOVÝ TRÉNINK, STEP, POWER STEP, DANCE, PILATES + POWER JÓGA, BODYFORMING... sauna, pára, vířivka ... 

přihláška zde

 

Pokud chcete být pravidelně a včas informováni o připravovaných akcích, pošlete svoje jméno, e-mail a telefon na tento e-mail, a do Předmětu napište REGISTRACE, nebo tyto údaje odešlete přímo prostřednictvím tohoto formuláře, zařadíme si Vás do naší databáze.

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Itálie- léto 2012