Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Přehled akcí na rok 2023

DÁRKOVÉ POUKAZY na lekce a kurzy cvičení i pobytové akce v jakékoli výši - v případě zájmu pište na veronika.franova@centrum.cz nebo na tel. 724 023 632.

PŘIDEJTE SE K NÁM :-) - pobyty se cvičením , wellness pobyty , sobotní sportovní dopoledne, pobyt se cvičením u moře.... můžete se hlásit :-) 

 

datum akce místo náplň
6.-8.října 2023

FIT VÍKEND PRO AKTIVNÍ ŽENY A DOKONALOU ROVNOVÁHU

Informace

Sportpenzion Pohoda

Letkov

BOSU, KRUHOVÝ TRÉNINK, STEP, POWER STEP, DANCE, PILATES + POWER JÓGA, BODYFORMING... sauna, pára, vířivka ... 

přihláška zde

27.-29. října 2023

VÍKEND PRO DOKONALOU ROVNOVÁHU - od intenzivního cvičení po relaxaci

posledních 8 míst volných

Hotel Jesenice

INTERVAL TRAINING, KRUHOVÝ TRÉNINK, STEP AEROBIC, STEP DANCE, POWER STEP, DANCE, PILATES + POWER JÓGA, BODYFORMING... sauna, pára, vířivka ... 

přihláška zde

17.-19. listopadu 2023 FIT VÍKEND PRO AKTIVNÍ ŽENY

Sportpenzion Pohoda

Letkov

BOSU, KRUHOVÝ TRÉNINK, STEP, POWER STEP, DANCE, PILATES + POWER JÓGA, BODYFORMING... sauna, pára, vířivka ... 

přihláška zde

11.-18.srpna   2024 LETNÍ POBYT PRO AKTIVNÍ ŽENY   - možno i s dětmi, celé rodiny.... ŠUMAVA - Hotel Rohanov JÓGA, PILATES, KRUHOVÝ TRÉNINK, STEP AE, POWER STEP, DANCE, BODYFORMING, TRX ... všestranné sportovní vyžití i relaxace v krásném zeleném šumavském areálu. Vyžití pro děti, výborná kuchyně a nespočet možnostní výletů do po Šumavě v dosahu .. 

přihláška zde

18.-23.srpna   2024 SPORTOVNÍ CAMP PRO DĚTI 6-16 LET A SOUSTŘEDĚNÍ AEROBIKU A ROZTLESKÁVAČEK ŠUMAVA - Hotel Rohanov aerobic, dance, step aerobic, míčové hry, švihadla,  soutěže, rukodělné vyrábění, ping-pong, pestré sportovní vyžití v krásném prostorném a zeleném areálu, výborná kuchyně...  pěší výlety po okolí a za příznivého počasí koupání v blízkém přírodním koupališti
přihláška zde
       

 

Pokud chcete být pravidelně a včas informováni o připravovaných akcích, pošlete svoje jméno, e-mail a telefon na tento e-mail, a do Předmětu napište REGISTRACE, nebo tyto údaje odešlete přímo prostřednictvím tohoto formuláře, zařadíme si Vás do naší databáze.

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Itálie- léto 2012