Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

Ještě musíme vydržet

1. 12. 2020

Hezký den, zdravím všechny cvičenky a cvičence.. 

Moc jsem se těšila, že se budeme moci alespoň po skupinkách vídat a společně si  zacvičit, ale vzhledem k tomu, že jsou stála nařízené roušky i při cvičení, si dovolím s tímto nesouhlasit a ještě vyčkat. Cvičení v rouškách není pohyb pro zdraví a pro radost.. je to "votrava".. vždycky jsem chtěla, abyste si hodinu užili... tak ještě počkáme, až nám bude dovoleno cvičit bez roušek.. děkuji za pochopení, přeji hlavně zdraví, hezké a klidné adventní dny a těším se snad už konečně brzy na viděnou. Stále běží on-line lekce cvičení ve facebookové skupince Fit& Happy - proto nemusíte nechat své tělo zlenivět a zchátrat :-) - můžete se přidat :-) 

Opatrujte se 

V. 

 

Cvičte s námi online

14. 11. 2020

Cvičte s námi online. 

 V době, kdy nám není umožněno cvičit v tělocvičně, můžete s námi cvičit online z domova - kdykoli a kdekoli - v uzavřené Facebookové skupiny Fit & happy. Měsíční členství činí 500,-Kč. V případě zájmu se přidejte do skupiny, příp. se na mě obraťte, ráda vás do skupinky přidám. Opatrujte se a buďte zdrávi... 

 

Omezení kapacity na 9 cvičících osob

5. 10. 2020

Vážení a milí...
velmi si vážím vaší přízně... Vzhledem k nařízením vlády jsem povinna ode dneška - 5.10. omezit kapacitu lekcí na 9 osob. Prosím proto o závazné a zodpovědné rezervace na jednotlivé lekce - tzn. případné včasné zrušení, aby místo mohlo být nabídnuto další zájemkyni. Chci Vám moc poděkovat za shovívavost, ohleduplnost a pochopení... Věřím, že tato opatření opravdu budou platná po dobu 2 týdnů a poté opět budeme moci cvičit - alespoň s ohledem na velké prostory našich tělocvičen, kde cvičební lekce probíhají - pokud možno bez omezení - rozestupy 2 m máme v podstatě dodrženy po celý rok, v současné době ale o rozestupy nejde..
Cvičíme samozřejmě bez roušek, o jejich používání Vás ale musím požádat na chodbě a v šatnách.
Všechny pomůcky jsou po jednotlivých lekcích pravidelně dezinfikovány.
Pevně doufám, že situaci zvládneme a brzy se sejdeme opět ve zdraví ve větším počtu.
Děkuji za pochopení, přeji hezké dny, hodně zdraví, optimismu a pozitivní energie a těším se na viděnou ...
 

Lekce a kurzy opět od 14. září

26. 8. 2020

Všechny lekce a kurzy cvičení ve Třemošné, Horní Bříze a Kaznějově začnou opět v polovině září 2020 ve stejných dnech i časech, jako tomu bylo v minulé sezoně. Rozvrh bude ke stažení níže. 

 

PROSÍM POZOR!!! - V KAZNĚJOVĚ - z důvodu opravy střechy a následné opravy podlah v tělocvičně - OD 14.9. do 4.10. cvičíme všechny lekce v KINĚ, páteční dětský aerobik bude v těchto termínech na hřišti za ZŠ !!! 

TŘEMOŠNÁ - změna místa konání oproti loňsku - z důvodu koronoviru jsem raději volila jiné místo - cvičíme v tělocvičně TJ SOKOL Třemošná - Březová 416. 

Zachovejte nám přízeň, moc se těším na viděnou 

Veronika Fránová 

 

Další lekce přidány

3. 6. 2020

hezký den, už cvičíme i Maminky s dětmi - Kaznějov - Kino - čtvrtek 9:15 - 10 hod - (Třemošná bohužel není v současné situaci možná)  a Step aerobic pro děti i dospělé - Kino Kaznějov :-) 

 

Od 18.5. začínáme !!!

12. 5. 2020

Hezký den, od pondělí 18.5. opět začínáme cvičit - Horní Bříza, Kaznějov, Třemošná. Nejsou možné ještě všechny lekce, ale pomalu a jistě se snad vracíme do života... V nejbližších dnech dodám rozvrh a časy. Nejsou možné lekce pro Maminky s dětmi - kvůli dodržování odstupů 2 m a dezinfekci pomůcek... Prosím, počítejte jen s tím, že není možné shromažďování v šatnách - všechna opatření, která je nutná dodržet  jsou uvedena níže.  Ale cvičíme bez roušek - to už je cvičení pro zdraví a pro radost ... Těším se :-)

 

 

On-line lekce cvičení

4. 5. 2020

2.května 2020 byla pod stránkou Fit Club Veronika na Facebooku založena skupina Fit & Happy: Každý měsíc zde bude 10 - 12 videí  v trvání cca 60 minut, podle kterých můžete cvičit kdykoli a kdekoli se vám zachce... Přidána budou i 2-3 jógová videa na zdravá záda a odstranění bolestí krční páteře, celkové uvolnění těla. Členství v této skupině je zpoplatněno částkou 500,-Kč/měsíc. V případě, že byste se chtěli do této skupiny přidat a mít možnost smysluplně trénovat a cvičit kdekoli a kdykoli, napište, nebo sami požádejte o přístup do této skupiny. Těším se na viděnou :-)

 

Ještě vydržme

27. 4. 2020

Hezký den, všechny moc zdravím, i já jsem se těšila, že si budeme moci už společně zacvičit, ale současná opatření - která respektuji a do jisté míry i chápu - se podle mého vnímání neslučují s pohybem pro zdraví a pro radost. V tělocvičnách a sálech, kde cvičíme, za současným podmínek není možné hodiny cvičení uskutečnit. Uvažovala jsem i o lekcích venku - ale i tady je omezení na 8 cvičících + lektor a hlavně povinnost mít roušky..... Svoji práci mám moc ráda a snažím se opravdu cvičit pro radost a pro zdraví. Jsem tu pro vás  a dělám vždy vše pro to, abych Vám poskytla kvalitní lekci cvičení se vším všudy.. ještě není ta pravá doba, abychom za těchto podmínek cvičili pro zdraví a radost. Vydržme tedy ještě ??? týdnů na on-line lekcích, které pro vás každé úterý-čtvrtek a neděli - přenáším živě na Facebooku Fit Club Veronika a budu se moc těšit, až si budeme moci užít lekci cvičení se vším všudy... opatrujte se a buďte zdrávi.

 

On-line cvičení

23. 4. 2020

Hezký den - cvičíme on-line každé úterý- čtvrtek - neděle 19 - 20 hod na Facebooku - Fit Club Veronika 

Budu moc ráda, když se přidáte :-) 

 

Kurzy a lekce pozastaveny

12. 3. 2020

Vážení a milí,

na základě vzniklé situace musím oznámit, že se všechny lekce a kurzy cvičení pozastavují až do odvolání. Přeji všem hlavně zdraví a přeci jen i trochu optimismu.... Držme si palce, opatrujte se a mějte se rádi. Až se situace uklidní, těším se opět na viděnou

Veronika Fránová