Jdi na obsah Jdi na menu
 


STEP WORKOUT - lekce pro zpevnění těla a spálení tuku

STEP AEROBIC -  STEP WORKOUT - VELMI OBLÍBENÁ cvičební lekce pro spalování tuku a zpevnění hýždí, stehen  + doplněno posilováním

STŘEDA   - KAZNĚJOV - tělocvična ZŠ - 18:50 - 19:45 hod   - STEP  WORKOUT -   jednoduchá a účinná lekce doplněna POSILOVÁNÍM - "KILA DOLŮ"  - mohou společně chodit i dcery s maminkou - nenáročná choreografie !!!

ČTVRTEK   - HORNÍ BŘÍZA - tělocvična ZŠ - 18:00 - 18:55 hod   - STEP  WORKOUT -   jednoduchá a účinná lekce doplněna POSILOVÁNÍM - "KILA DOLŮ"  - mohou společně chodit i dcery s maminkou - nenáročná choreografie !!!

 

NEDĚLE 19:00 - 20:00 hod   STEP MASTER  - STEP S TANEČNÍMI PRVKY - zábavná a oblíbená lekce pro mírně pokročilé a pokročilé

velmi účinné spalování tuku, formování dolní části těla - stehenní a hýžďové svaly. Hodina je doplněna krátkým, intenzivním posilováním dalších svalových partií - zaměříme se ve větší míře na břicho, což zvyšuje účinek celého cvičení. Dochází nejen ke spalování tuku, ale hlavně k posílení a zpevnění jednotlivých svalových partií i středu těla - CORE.

PLATBA: 

STEP MASTER  - STEP AEROBIC s tanečními prvky (neděle 19:00 - 20:00 hod)  Horní Bříza

  • jednotlivé vstupné......80,-Kč
  • vstup na permanentku........70,-Kč 
  • pololetní předplatné ...... 1200,-Kč 

 STEP  WORKOUT - KILA DOLŮ- ( středa 18:00 - 18:55 hod) Horní Bříza

  • jednotlivé vstupné......80,-Kč
  • vstup na permanentku........70,-Kč
  • pololetní předplatné.... 1250,-Kč  

 step_25.jpgstep-8.jpg 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky KILA DOLŮ