Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Přehled akcí na rok 2018

PŘIDEJTE SE K NÁM :-)   - podzimní pobyty se cvičením , wellness pobyt , sobotní sportovní dopoledne.... můžete se hlásit :-) 

Výživové poradenství, individuální konzultace - teorii máte v malíčku a v praxi to nefunguje? Ráda Vám poradím tak, aby to fungovalo :-) Domluva individuální konzultace či skupinových kurzů zde !!

nově též INDIVIDUÁLNÍ LEKCE PILATES  a jiné

datum akce místo náplň
26.-28.října 2018 WELLNESS VÍKEND SE CVIČENÍM

Mariánské Lázně

Hotel Krakonoš

cvičíme v novém kongresovém sále

BODYFORMING, KRUHOVÝ TRÉNINK, PILATES + POWER JÓGA, INTERVAL TRAINING, SUPER BODY ... bazén a krásné "Mariánky" :-)

přihláška zde

16.-18.listopadu 2018 WELLNESS VÍKEND SE CVIČENÍM

Hotel Lions

Nesuchyně

BODYFORMNG, INTERVAL TRAINING, KILA DOLŮ, STEP, POWER STEP, DANCE, PILATES + POWER JÓGA

přihláška zde

 

Pokud chcete být pravidelně a včas informováni o připravovaných akcích, pošlete svoje jméno, e-mail a telefon na tento e-mail, a do Předmětu napište REGISTRACE, nebo tyto údaje odešlete přímo prostřednictvím tohoto formuláře, zařadíme si Vás do naší databáze.

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Itálie- léto 2012

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Help with the problem of potency

(BryanGet, 10. 10. 2018 23:31)

Test, just a test

(Maricom, 18. 8. 2018 20:43)

Hello. And Bye.

sms jako pozvánka na akce

(Maruš Janoušková, 22. 9. 2015 20:07)

Milá Veroniko. Mockrát Vám děkuji za nabídku na Žinkovy a to 2.místo. Za normálních okolností bych vůbec neváhala a ráda se s dcerou přihlásila. Jenže děláme rekonstrukci baráku- 2 byty.Již od března jsme jako na staveništi a už jsme vyčerpaní a nešťastný. Ale musíme to dokončit, abychom mohli bydlet. právě teď nastoupí instalatéři, zedníci, elektrikáři a malíři. Nevím, zdali to stihneme do vánoc. Pokud vše ve zdraví přežiju, ráda se příště k Vám přidám.Děkuji za pozvání, vážím si toho,že jste na mne vůbec vzpomněla. Mějte se moc moc dobře, ať vám to cvičí a někdy nashledanou. Maruš Janoušková marus.jan@seznam.cz

Turecko

(Jana, 29. 6. 2011 0:18)

Chtěla bych všem , kteří váhají, doporučit dovolenou v Turecku, právě jsem se tam odsud vrátila a jsem opravdu nadšená. Hotelový komplex je úžasný a společně se cvičením to nebude mít chybku! Navíc to má Verča za SUPER CENU !!! OPRAVDU VŘELE DOPORUČUJI :-)