Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

Rozvrh cvičení - září 2013

23. 8. 2013

Nový rozvrh cvičení platný od 16.září 2013 - ke stažení zde.  Těším se na Vás v Horní Bříze, Kaznějově, Třemošné a v Plzni - Koloseu  :-)

 Do té doby cvičíme - vždy od 19.30 hod

ÚTERÝ - BODYFORMING, ČTVRTEK - KILA DOLŮ - step  -

 

Dopolední lekce cvičení v Plzni - od září

17. 8. 2013

Od 9.září - dopolední lekce cvičení v Plzni - KOLOSEUM, Sokolovská 76 - Plzeň - Lochotín: rozvrh viz níže

Kompletní rozvrh platný od poloviny září již brzy na těchto stránkách!! Do té doby platí prázdninový rozvrh.

Hezké léto a těším se na vás :-)

 

 

Prázdninový rozvrh cvičení

5. 8. 2013

CVIČÍME VŽDY 19.30 - 20:30 hod

ÚTERÝ  - BODYFORMNG

ČTVRTEK - KILA DOLŮ - intervalový trénink pro každého s využitím STEPŮ

NEDĚLE -  STEP MASTER

užívejte léta a těším se na Vás :-)

 

 

ČUPRBABY :-)

6. 6. 2013

VÝZVA PRO VŠECHNY, aktivní, atraktivní, věčně mladé a krásné superženy  které nechtějí patřit do starého železa a měly by chuť natrénovat sportovní, dynamickou sestavu na stepech   - POKUD DO TOHO CHCETE JÍT S NÁMI- SCHŮZKA V NEDĚLI 9.6. CCA VE 20:15 hod po hodině STEPU!!  

 

KATALOG VENICE BEACH

21. 5. 2013

KVALITNÍ OBLEČENÍ NEJEN NA SPORT A VOLNÝ ČAS - nový katalog LÉTO 2013 německé značky VENICE BEACH NAJDETE ZDE  - pohodlné  a skvěle padnoucí střihy, propracované detaily, trendy barvy !!!

Objednávky na tomto e-mailu (ceny odpovídají přepočtu EUR na Kč), v případě zájmu - katalog k dispozici a zapůjčení i na hodinách cvičení

 

BOSU INTERVALOVÝ TRÉNINK PRO MUŽE

12. 2. 2013

od 19.února každé ÚTERÝ od 20:05 do 21:00 hod - INTERVALOVÝ TRÉNINK NA BOSU - "CHLAPCI A CHLAPI"  :-) - PŘIJĎTE VYZKOUŠET JEDNODUCHÝ A VELMI ÚČINNÝ TRÉNINK, který zlepší Vaši fyzičku, odrazovou sílu, koordinaci, důkladně procvičí a posílí celé tělo - hlavně ZÁDA A BŘICHO, zpevní střed těla a protáhne zkrácené svaly...

 

KILA DOLŮ !!! - redukční kurz

30. 1. 2013

OD ÚNORA PONDĚLÍ A STŘEDA OD 19 HOD, ABY KILA ŠLA DOLŮ RYCHLEJI A ÚSPĚŠNĚJI :-) Redukční kurz pro všechny, kteří se cvičením "stále začínají", dosud nenašli odvahu přijít do tělocvičny nebo si každý rok dávají předsevzetí typu "od nového roku se sebou něco musím udělat" - POJĎTE DO TOHO S NÁMI!! - CVIKY NA PROLÉMOVÉ PARTIE, ŽÁDNÉ KROKOVÉ VARIACE, CELKOVÉ ZPEVNĚNÍ TĚLA A SPALOVÁNÍ TUKU ZARUČENO, VHODNÉ PRO KAŽDÉHO ZAČÁTEČNÍKA !!!  Neodsouvejte svá "novoroční předsevzení a rozhodnutí"  :-) a tentokrát opravdu začněte :-)

 

DÁRKOVÉ POUKAZY

4. 12. 2012

V předvánočním období (ale i během celého roku) si Vám dovoluji nabídnout možnost zakoupení/vystavení DÁRKOVÝCH POUKÁZEK  na jakoukoli lekci cvičení, kurz, pobytovou akci se cvičením, zájezd, sportovní dovolenou, výživové poradenství, osobní trenérství, sportovní oblečení... a na jakoukoli Vámi požadovanou částku. Svoje požadavky můžete zasílat e-mailem, ústně nebo telefonicky - tel. 724 023 632.

 

DÁRKOVÉ POUKAZY NA HODINY CVIČENÍ I NA SPORTOVNÍ VÍKENDY A DOVOLENOU

25. 11. 2011

Pokud hledáte tip na vhodný dárek pro vaše blízké či pro sebe (nejen pod stromeček) - od prosince a  pak už kdykoli si vzpomenete bude možné zakoupit dárkové poukazy na lekce a kurzy cvičení, sportovní a wellness víkendy i sportovní dovolenou - zkrátka  ve finančí výše a obsahu dle Vašeho přání :-)

 

CVIČENÍ RODIČŮ S DĚTMI (DĚTI 3-6 LET)

14. 9. 2011

Od 1.února začínají lekce cvičení pro školkové DĚTI - ve věku 3-6 let a jejich RODIČE

VŽDY VESTŘEDU 16:00 - 16:55 hod VE SPORTCENTRU V BUDOVĚ ZŠ HORNÍ BŘÍZA

Čekají na vás hry, soutěže, opičí dráha, všeobecná sportovní průprava - běhy, skoky, kotrmelce :-) i tancování, zpívání a snad spousta společné zábavy :-)

PŘIJĎTE SE VYŘÁDIT SE SVÝMI DĚTMI :-)

Těšíme se na vás :-)